نتایج جستجو برای عبارت :

فیلمسازان محافظه کار و شخصیت های یک خطی

معیارهای ارزیابی محافظه کاری
پژوهشگران از سه نوع معیار به منظور ارزیابی میزان محافظه کاری به کار رفته در یک شرکت استفاده می کنند:
الف) معیار خالص دارایی ها: که اولین بار به وسیله استوبر (1996) مطرح شد در این معیار، محافظه کاری با استفاده از تفاوت ارزش بازار نسبت به ارزش دفتری سهام ارزیابی می شود. این معیار، سعی در ارزیابی محافظه کاری موجود در ترازنامه دارد.
ب) معیار رابطه سود و بازده سهام: این معیار نشان دهنده ی نبود تقارن زمانی سود است که باسو آ
پیش بینی سیاست،
از اول هم برای من دشوار بود.
ولی این روزا به قدری برام پیچیده شده،
که پلکها و ابروهام همیشه میریزه هر وقت که اخبار سیاسی میخونم.
یادمه مفسرین بزرگ ایرانی و غیرایرانی میگفتن که کاناداییا (احتمالا منظور خود ایرانیای کانادا بودن) میخوان به محافظه کارها رای بدن،
و عمرا اگه به لیبرال ها رای بدن.
امروز حزب محافظه کار در اقدامی از جاستین ترودو (که از لبیرال هاست) و نخست وزیر کنونی کاناداست، حمایت کرد،
و پشمهای من ریخت. ترودو حداقل ظا
یه بنده خدایی بعد مدت ها یه مراسم گرفته برای شهدا که سخنران ومدعوین شهری نیست
یه رزمنده ساده دفاع مقدس و مدافع حرم بوده... 
ایشون که در تموم زمینه ها و زمان ها از استر اژی محافظه کاری استفاده می کرد تا به کسی خدای ناکرده بر نخوره... 

الان با دیدن پستی در تلگرام از مسئولین شهری در مراسمات داخل شهر شاکی شده 
گفته چرا مراسم من نیومدیم شاید دوربین نبوده؟؟؟

حاجی جان خودت می دونی چقدر بهت علاقه مندم که اینجا جوابتو می دم نه در گروه تلگرامی

ولی قب
پنجره رو باز می‌کنم. صدای گنجشک میاد. زمین خیسه. یه کم بوی سیگار میاد. مردِ همسایه بغلی آخرین پک رو میزنه و سیگارو پرت می‌کنه بیرون. آخرین فوت. کله‌مو میارم تو تر که نبینه منو. هوا -به جز این بوی سیگار- خیلی خوبه. حسرت پیاده روی تو این هوا برای این بهار تو دلم می‌مونه. شاید سخت‌ترین بهارِ تا به امروزِ عمرم. همین چند تا درختِ کچلِ توی کوچه هم ازون سبز قشنگ های اول بهار دارن. سبزِ روشن. لابد اون خیابونه الان چقدر قشنگه. و اون پارکه. خوشحالم که چیزی
سلام
مادر همکلاسی جنس مخالفم چند روز پیش من رو دید و احساس کردم یه جوری در عذاب بود از دیدن من. انگاری مثلا یکی میخواد پسرش رو بدزده. در صورتی که من اصلا نه با پسرش صنمی دارم و نه تو فکر پسرشم. به نظرتون چی باعث شده که این زن چنین حسی داشته باشه و به من القا کنه. 
در مورد رفتار پسره هم با خودم براتون بگم چون ممکنه جای سوال باشه. پسره با من ظاهرا عادی رفتار میکنه. آدم مغروریه. کاری به کارم نداره. کاری به کارش ندارم. کار درسی پیش بیاد ازش کمک میگیرم پی
جالبه دنیا داره خیلی غیرقابل پیش بینی میشه.

مهم ترین قسمتش پشم از آب دراومدن پیش بینی همکلاسیا، هم آزمایشگاهیای نژادپرست، و هم خونه ایا، و همه ایرانیای کاناداست که میگفتن ترودو بد کار کرده و میندازنش بیرون و نمیدونم محافظه کارها کشورو به دست میگیرن.
داگ فورد که نماینده حزب راست محافظه کاره، اینقدررررررررر گند زد با بی سوادیا و تعطیل بودنش به انتاریو،
که ملت همه دارن بدو بدو به ترودو رای میدن که بمونه.
یعنی این نشون میده تحلیل مردم کانادا

کجا رواست 
که از دست دوست هم بکشد
دلی که اینهمه
از دست روزگار کشید؟
دقیق یادم نیست از چه زمانی شروع کردم به تنها شدن. بله شروع کردم چون تنهایی خودخواسته ای بود. به طرز بی رحمانه ای از هر آدمی که سر راهم سبز می شد نشانه ای از جفا میافتم و همین باعث میشد چیزی از درونم با او در میان نگذارم. رؤیایم این بود که دوستی داشته باشم و در سخت ترین و سردترین روزها بنشینم و همه چیز را برایش از سیر تا پیاز و از پیدا و پنهان برایش بگویم و آخر کار بپرسم بنظرت چه ک
گه گاه در شرایط مختلف این طعنه های رفقا، خودم را هم به فکر فرو می برد؛ «ای آرمانخواهِ محافظه کار، خوب داری قضایا رو می پیچونیا...»
اما بلافاصله این استدلالها را باخودم مرور می کنم: 
من هم معتقدم به آرمانهای انقلاب هستم عدالت، آزادی و... 
اما گاها در نظر دیگران انگار از آنها عدول کرده ام. 
چرا از برخی اشخاص یا کارها حمایت کرده ای؟(آنهم وقتی که تو با هزار شرط و قید و فلان اینکار را کرده ای)
یا نه، 
چرا بصورت صفر یا صدی از برخی کارها یا اشخاص اعلام ب
پدر وی گرچه از شمار رهبران سیاسی واقعی نبود ، درست مثل دزینیوری‌های دیگر یکی از طرفداران ابدی حزب محافظه‌کار و طرفدار دولت بود . این مرد با هرگونه نوآوری و ابداع سر دشمنی داشت ، و با افراد واقعاً مستضعف و مستأصل جامعه که خواستار حقوق جدیدی بودند و می‌خواستند در اقتصاد سهم عادلانه‌ای داشته باشند مخالف بود . نسبت به افراد بی‌نام و نشان بدگمان بود ، از سرسپردگان نظام قدیم بود و آماده برای فداکاری در راه هر چیزی که آن‌را مشروع و مقدس می‌شمرد
مرز باریکیست بین گستاخ بودن و صراحت کلام، مرز باریکی بین عشق و نفرت و مرزی بین دروغ و محافظه کار بودن... گاه نمیفهمیم که با یک کلام چطور یکی را آنقدر میرنجانیم که هرچه هست و نیست به یک ثانیه از دست میرود.. باید مراقب همه چیز بود...مراقب حرف زدن ها، مراقب عشق ها، مراقب مهربانی ها...
کاناداییا
اغلبشون
نه همه شون

اینقدر ساده و کوته فکر و ignorant هستن،
که حاضر نیستن به یه هندی رای بدن

از طرفی اینقدر ترسو هستن
که حاضر نیستن ریسک کنن و به حزبی به جز دو حزب قبلی (یعنی محافظه کار و لیبرال) رای بدن.

ولی فعلا یه صندلی انتخاب شده و اونم مال لیبرالاس
سلام دوستان
من دخترم، سی ساله و مجرد. مدتهاست تو شبکه های اجتماعی عضو هستم، از اون موقع که فیسبوک مد بود تا حالا، اما هیچ وقت عکس خودم رو روی پروفایلم نذاشتم با اینکه کسی مانعم نمیشد، اما شخصیتم کلا محافظه کار بود. 
الان یه کم مردد شدم که واقعا این همه محافظه کاری لازم بود؟، تا مدت ها خواهرم که یه کم اوپن مایند تره و راحت عکس میذاشت منو سرزنش میکرد که چرا خودت رو مخفی میکنی، این جوری کسی تو رو نمیشناسه. بر خلاف نظر خواهرم من هیچ وقت حس نکردم که
نزدیک به یک هفته است که روانپزشک را دیدم و تغییراتی در قرص‌هایم داده. کمی آرامتر، کمی متمرکزتر و بسیار راضی‌ترم. هنوز نتوانستم درس‌هایی را شروع کنم. دیشب فیلم دیدم. پرسونا از اینگمار برگمان. خیلی نفهمیدم فقط قشنگ بود. اما نقدهای عجیبی دارم می‌خونم که شگفت زده‌ام کرده. نیازی به سکوت بازیگر، همان چیزی که دنبالش هستم، نیاز به درخود فرورفتن، بازشناختن، نیاز به تنهایی اگرچه تاب تنهایی را لحظه‌ای هم ندارم اما ایده‌آل ام است.
باید تغییری کنم،
هیچ فرقی
تاکید میکنم هیچ فرقی
بین حزب محافظه کار و لیبرال کانادا نیست
و حتی بین گرین و ان دی پی
چون سیستم کمونیستیه و همه از یه قماشن و فقط دو سه نفر رو علم کردن مثل مترسک که مردم بین بد و دتر به بد رای بدن.

ولی باید بگم که لیبرالا یه درصد عقب تر افتادن!

یه درصد!

احتمالش هست که اون یارو بود؟ همون اندرو شیر که گفتم داشت میگفت هم جنس گراها رو باید نابود کرد؟ اون انتخاب شه.

گفتم خبرتون کنم.
کمی از دور نگاه کنی اختلاف من و زهرا از تفاوت شخصیتمان شکل میگیره. نیت بدی نداره. کلا محافظه کاره. کلا مخفی کاره. اون از بیخبر کربلارفتنش،اون از اطلاعات درست درباره برنامه موبایل ندادنش. اون از گزارش کار ندادنش اینم امروز که یواشکی نشسته پای کندو کردن برنامه بیخبر من که باعث کلی دعوا و کدورت شد.هرکسی یه طوریه دیگه
مذهبی، اسلامگرا، انقلابی و میهن‌دوست قطعاً هستم؛
سنّتی، پان‌اسلامیست، محافظه‌کار و ناسیونالیست قطعاً نیستم؛
حزب‌اللهی، اصولگرا، اصلاح‌طلب و روشنفکر هم نمی‌دانم هستم یا نیستم؛ شاید باشم، شاید نه. چرا که متأسّفانه هنوز که هنوز است، تعاریف روشنی ازشان ارائه نشده است که مورد قبول همۀ موافقان و مخالفانش باشد.
خیلی جالبه، ادمها خیلی عجیبن.

ادمها فکر میکنن با رای دادن به کسی و مثلا اوردن محافظه کارها به جای لیبرال ها و برعکس چیزی عوض میشه.

همه ما در گذشته کارهایی کردیم، اشتباهاتی داشتیم.
ولی وقتی یه نفر توی سی و خورده ای سالگی میره کل وجودش رو سیاه میکنه (و اون طرف وایت هست) و لباس یه قوم خاص به جز قوم خودش رو میپوشه و باهاش عکس میگیره توی مراسم هالویین یا هرچی (که مراسم فان و مسخره بازی هست)، انتخاب کردن و نکردن اون واقعا چیزی رو عوض نمیکنه. حالا این
رابطه عدم تقارن زمانی سود و MTB     نام محصول  : پاورپوینت رابطه عدم تقارن زمانی سود و MTB  فرمت  : PPT حجم  : 0.7 مگابایت تعداد اسلاید  : 33 زبان  : فارسی  سال گردآوری  : 97     محافظه کاری به عنوان تمایل حسابداران جهت نیاز به درجه بالاتری از تاییدپذیری برای شناسایی اخبار خوب در سود نسبت به اخبار بد معرفی میشود .         این بدین معنی است که محافظه کاری موجب می گردد واکنش سود نسبت به ...دریافت فایل
خیلی مطلب میذارم که منتشر نمی‌کنم. قبلا بیشتر حرفهایی که توی دلم بود رو می‌نوشتم و خیلی راحت دکمه انتشار می‌زدم. شاید به خاطر این باشه که من هر چی سنم بالاتر میره محافظه‌کارتر میشم یا دلیل دیگش اینه که این روزا حال خیلیامون وابسته به مجازی شده و شاید فقط یک جمله آه حسرت رو به دل کسی بنشونه. حالا که مثل قبل اهل تولید محتوا نیستم و حرفهامو هم در پوشه ی پیشنویسها ذخیره می‌کنم چی دارم بگم و از چی بنویسم؟
خدا رو چه دیدید شاید یک وبلاگ دیگه زدم و ک
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : از قضا سریال‌های شبکه خانگی نیز که توقع می‌رفت به خاطر محدودیت‌های کمتر، به سراغ موضوعات پرداخت نشده یا کمتر پرداخت شده بروند، کاملا محافظه‌کارانه و مقلدِ یکدیگر ظاهر شده‌اند. سریال کرگدن (کیارش اسدی‌زاده) درباره تعدادی جوان است که وارد چالشی به نام کرگدن می‌شوند اما بعد درمی‌یابند که این چالش، فریبی از سوی یک مافیای بزرگ بوده است.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
می گوییم شجاعت می گویند ماجراجوییمی گوییم عدالت می گویند گدا پروریمی گوییم انقلابی بودن می گویند تند رویمی گوییم ولایت مداری می گویند تقلید کورکورانهمی گوییم استقلال می گویند انزواطلبی
و همچنین ...می گوییم سازش می گویند تعاملمی گوییم محافظه کاری می گویند عقلانیتمی گوییم وطن فروشی می گویند دور کردن سایه جنگمی گوییم غارت بیت المال می گویند برداشتن حق از سفره انقلابمی گوییم حقوق نجومی می گویند افزایش دستمزد به دلیل ت
من هنوز این کتاب را کامل نخونده‌ام، اما تا این‌جا با درکی که قبلاً از مفهوم
محافظه‌کاری داشته‌ام تقابلی ندیده‌ام و می‌تونم لیبرالیسمی که هایک ازش حرف می‌زنه
را با محافظه‌کاری‌ای که من خودم را پیروش می‌بینم یکی بدانم. البته، هایک جایی از
تفاوت میان محافظه‌کاری و لیبرالیسم می‌گه (اگه اشتباه نکنم در مقدمه‌ی کتاب راه
بندگی، که ترجمه‌ی مرحوم دکتر فریدون تفضلی از اون مزخرفه. البته، گویا ایشون مترجم
خوبی بوده‌اند و قاعدتاً ترجمه‌ی خرا
جریان محافظه کار لانه کرده در صداوسیما و مقامات غرب گرای دولتی تبدیل به دو لبه یک قیچی شده اند تا نگذارند حرف های جریان انقلابی برای اصلاح وضع موجود و حرکت انقلاب به سمت قله های پیشرفت شنیده شود
با تبدیل صداوسیما به عنوان مهمترین و موثرترین رسانه جمعی به رسانه‌ای بی‌خاصیت، خنثی و بی‌موضع که با فشار اصحاب قدرت و مقامات دولتی مدام چرخش های ۱۸۰ درجه‌ای از خودش نشان می‌دهد و سربریدن معدود برنامه‌هایی با رویکرد نقدانقلابی رو به جلو مانند ث
ما در جهانی سرشار از تضادها زندگی می‌کنیم، جامعه‌ای پر از ایده‌ها و نظراتی که برای تثبیت و گسترش خود در جنگ جدال هستند و یکدیگر را به نقد می‌کشند. گفتمان‌های مختلفی که هر روز و هر لحظه به این جدال دامن می‌زنند. اصولگرایی و اصلاح‌طلبی، محافظه‌کاری و ساختارشکنی، حاکمان و حکومت شوندگان، همه و همه در این کارزار نبرد در جنگند. این تفسیر اجتماع تفارقی‌ای است از جامعه امروز که در منظر بسیار از نظریه پردازان نوینی چون موف، لاکلائو، رانسیر و ل
شرایط روحی بسیار پیچیده‌ی سده‌ی چهارم (ق.م) بیان تام خویش را از افلاطون می‌یابد : در طبیعت مترقی هنر او و خصلت محافظه‌کار فلسفه‌اش ، در طبیعت‌گرایی گفتارش که از شکلک [؟] مردم عوام به عاریت گرفته و در پندارگرایی تعالیمش که ریشه‌شان در برداشت اشرافی از زندگی است . در همه‌ی ادبیات یونان فرد دیگری را نمی‌توان یافت که به اندازه‌ی وی از ته دل مدافع آرمان‌های فرهنگی اشرافیت باشد . 'پیندار' تعادل میان نیروهای جسمی و روحی را بیش از این مشتاقانه ن
جمعه 13 دسامبر 2019
محافظه کاران با اکثریت آرا، برنده قاطع انتخابات شدند، احتمالا برای 360-365 صندلی.
جفت پوند/دلارآمریکا تا بالای 1.3500 افزایش یافت.
 ⚡️جفت پوند/دلارآمریکا با پیروزی قاطع حزب محافظه کار نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون از زیر 1.3100 تا بالای 1.3500، 2.7% بالا رفت.
⚡️پیش بینی می شود که حزب توری(محافظه کار) برنده حدود 360-365 صندلی شوند که بهترین نتیجه حزبی از سال 1987 بوده است. حزب کارگری در مسیر بدترین عملکرد خود از سال 1983 قرار دارد و پیش بینی می ش
وضعیت سینمای قهرمان محور پس از انقلاب؛
نگاهی کلی به آثار قهرمان‌ محور در تاریخ سینمای ایران پس از انقلاب، نشان می‌دهد که قهرمان‌های برجسته فیلم‌های ایرانی به دو گروه قهرمان‌های ملی و قهرمان‌های دینی تقسیم می‌شوند.
سینمای ایران در مقایسه با جهان، کمتر به بازسازی زندگی قهرمان‌های واقعی تمایل نشان می‌دهد و فیلمسازان ایرانی عموماً ترجیح می‌دهند قهرمان‌هایشان را شخصاً از صفر تا صد خلق کنند. این در حالی است که سینمای جهان (و بالاخص هالی
‍تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
دوشنبه 20 می 2019
سهام استرالیا پس از پیروزی غیر منتظره حزب محافظه کار در انتخابات در سقف 12 ساله قرار دارد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به بی ثباتی برکسیت همچنان درروز جمعه معامله پایینی داشت.
تمرکز این هفته بازار برای دلارآمریکا روی اعلام گزارشات FOMC درروز چهارشنبه است.
سهام آمریکا در روز جمعه پس از گزارشی درمورد اینکه گفت و گوهای تجاری چین-آمریکا بار دیگر باعث نگرانی سرمایه گذاران شد، پایین بسته شد. در بازار
نقد فیلم درخت گردو ساخته محمدحسین مهدویان؛
در حال حاضر، فقط یک نفر هست که می‌تواند هم مهم‌ترین استعداد و جوان اول سینمای ایران لقب بگیرد و هم با پنج فیلم در پنج جشنواره پیاپی، پرکارترین فیلمساز سال‌های اخیر باشد.
از اثر جدید محمد حسین مهدویان، همزمان بوی بلوغ در کارگردانی و سطحی‌نگری در محتوا به مشام می‌رسد؛ چرا که تسلط کارگردان بر عناصر فنی و هنری مختلف کاملا نسبت به آثار قبلی او رشد کرده و در عین حال، فیلمسازی که با نگاه ایدئولوژیکش د
سگ چاوچاو و خصوصیات رفتاری این نژاد: سگ چاوچاو یکی از نژادهای بسیار قدیمی از خانواده اشپیتز ها است. دلایل معروف بودن این نژاد زبان آبی، مشکی و پاهای عقبی صاف اوست. این نژاد 2000 سال قبل در چین پرورش یافته است. این نژاد سگ بخاطر حالت فیزیکی و جسمانی که دارد با نام های ” سگ چاوچاو پاندا ” و ” سگ چاوچاو خرسی ” معروف است.نژاد سگ چاو چاو بسیار محافظه کار و مستقل است که برخلاف ظاهر زیبا و بانمکی که دارد علاقه زیادی به بازی کردن و در آغوش گرفتن ندارد.

در جهان امروز، در نتیجه استخدام امر دینی توسط قدرت سیاسی و بازار، دو شکل از توسل به دین پدیدار شده است :معنویت گرایی و بنیاد گرایی.معنویت گرایی،بی شکل، فرد گرا، محافظه کار و خود مختار است که در دام سیاست زدایی میافتد.بنیاد گرایی،مهاجم، طلبکار، اراده گرا و هویت طلب است که در دام خشونت میافتد و مدام تکفیر میکند.این دو رویکرد، را نمیتوان دو پدیده دینی یا دو گرایش دینی خواند بلکه دو نوع از توسل به دین توسط قدرت سیاسی و بازار هستند که با استفاده ا
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- در یاهو نیوز – از روزنامه انگلیسی ایندپندت ایجبت مصر مستقل- بیان کرده است روز یکشنبه درعربستان سعودی رستوران ها جداکردن مردان از زنان ومذاهب مختلف را ملغی کرده است ومقاله مفصلی نوشته است که قبلا درب ورودی  زنان ومردان جدا بود انرا ملغی کرده است-و مارک وعلامت وبرند اسلامی را برداشته است که از  جنبه محافظه کا ری بوده است که برای سال ها عمل میشده است- این تصمیم که اساسا یک تصمیم دیکت که بطور اغلب اتوری ب
سلام چطورید دوست جونا؟ احساس میکنم دیگه توی وبلاگ نوشتن حال نمیده، موافقید که توی اینستا بنویسم؟
حدود 5 روز بوشهر بودم این 5امین سفرم به بوشهر هست از وقتی توی زندگیم یادمه، بااینکه متولد این استانم ولی گذرم خیلی کم به این شهر افتاده، برا کارا شرکت دوستم رفته بودم این سری، ورفته بودم خونه یکی از دوستام که اقوام دور هم میشن، علت انتخابم واسه موندن این بود که بین بقیه اقوام دور و نزدیک خونه اینا راحتترم یه ساختمون چندواحدی دارن که کل خانوادشون
حضور نوزاد نماینده انگلیسی در مراسم تحلیف
۲ نماینده انگلیسی از احزاب کارگر و محافظه‌کار به همراه نوزادان خود در مراسم سوگند پارلمان جدید حضور یافتند.دیلی‌میل با انتشار تصاویری از این واقعه نوشت: استیلا کریسی نماینده حزب کارگر در حالی سوگند را به جا آورد که فرزند شیرخوارش را در آغوش خود داشت.کیمی باندوک نماینده حزب راستگرای انگلیس نیز به همین شکل و در حالی که فرزندش را به سینه‌اش بسته بود در مراسم تحلیف حاضر شد.کریسی که مادر سه فرزند است
 الرحمن الرحیم-نظیریات شخصی است-در کانال ایرا ن فردای قشنگ و-مشنگ – دوجناب بحث میکردند- جناب مجری به موقعیت محافظه کار ورشکسته رسیده بود که جناب قوام السلطنه ر جناب دکتر مرحوم مصدق ترجیح میداد ونمیدانست چرا ناامید است- دیگر محافظه کار امیداواربود که همیشه خبر خوش دراینده است—ودلیل عدم وحدت احزاب را غرب نمی دانست یکی از اساتید دانشگاه لندن مطلب جالبی میگفت که درطول تاریخ واینده صدق میکند اسبان درشکه برایانکه خط مستقیم کند خصوص درکوهس

اختلال شخصیت خجالتی
عزت‌نفس این افراد بسیار پایین است. خود را بی‌عرضه می‌دانند، نسبت به انتقاد بسیار حساس‌اند. بسیار محافظه‌کار هستند و نمی‌توانند بسادگی اعتماد کنند.بعضی افراد خجالتی و آرام هستند، اما ممکن است میزان کم‌رویی و خجالتی بودن مرز هنجار را رد کند و به اختلالی به نام اختلال شخصیت دوری گزین یا اجتنابی منجر شود.خصوصیات عمده این اختلال شخصیت عبارت است از: حساسیت زیاد به
ادامه مطلب
The Two Popes 2019نام : دو پاپژانر:  بیوگرافی , درام , کمدیامتیاز: 7.7/10 از  14,500 رای جوایز:  نامزد 4 گلدن گلوب - برنده 9 جایزه و نامزدی 27 جایزه دیگرزبان فیلم:اصلی + زیرنویس چسبیده فارسی
خلاصه داستان:دو پاپ ، نام فیلمی بیوگرافی و کمدی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی فرناندو میرلس می‌باشد. داستان این فیلم در پشت دیوارهای واتیکان در جریان می‌باشد ، درباره‌ی پاپ بندیکت محافظه‌کار و آینده لیبرال است ، در این میان پاپ فرانسیس باید زمینه‌ی مشترکی را برای ایجاد
بسم الله الرحمن الرحیم.سالها قبل گاه به گاه اهل نوشن بودم، نوشته هایِ زرد. لابد هیجان دوران بلوغ و نوجوانیِ پیش از جوانی! گذشت، ننوشتم... داشت فراموشم میشد. پناه آوردم به شبکه های مجازی، آن موقع پیام رسان ها به اندازه حالا توع و تکثر نداشتند.یک لاینی بود و اینستاگرم و فیسبوک... و کمی هم گوگل پلاس!پلاس را که بستند، لاین هم نچسب شد، کسی هم نبود آنجا... (همین الان یادم آمد از یکی از بستگان خواسته بودم اسکرین شاتی بگیرد از پست های لاینم! کسی که احتما
چگونه افراد را از روی رفتارشان بشناسیم
توانایی
شناخت افراد یکی از ارزشمندترین مهارتهای تجارت است روزانه با افرادی که
ارتباط دارید پیامهایی را به شما انتقال می دهند و اگر بیاموزید در ذهن و
دید افراد چه هست بسیار در کار برای تان موثر خواهد بود ؛ پیام های کلامی ،
زبانی ، دیداری همان مواردی هستند که وقتی به جزئیات آن توجه می کنید
هرکدام حامل پیامی هستند اما چون افراد مختلف اند یک تکنیک برای همه یکسان
نیست.

انسان دو بعد دارد:
یکی
زمانی که عمل
 من کلا امار یه عده رو نگه میدارم چون به قضاوت در اینده کمک میکنه
حسودها گروه اول هستن
فضول ها گروه دوم هستن
کسایی که تو براشون خیلی مهمی ولی به هر دلیلی سعی میکنن زیاد نشون ندن که تو براشون مهمی
در این راستا حتی از تحقیرکردنت هم استفاده میکنن!
من خیلی دوست دارم بدونم عاقبت این ادمها چی میشه.
مثلا این وایتها یا کسایی که از کالچر اونها بیرون اومدن خیلی محافظه کارن
تو و صد نفر دیگه براشون مهمی
فقط دوست ندارن نشون بدن که تو مهمی براشون
ظاهرا بی مح
بببینید، مخالفت با تغییر، منطقی نیست. اما وقتی در عرض کمتر از یک‌سال کسی تغییرات بنیادین در عقایدش می‌ده، برای من قابل‌پذیرش نیست که اون فرد دلایل تغییراتش رو در خودش عمیق کرده باشه، و متاسفانه تا جایی که در حافظه‌مه، همیشه در رفتارهای این افراد بی‌اعتمادی به خود و رفتارهای متناقض و جوگیرانه دیده‌م. پس لااقل توی چنین وضعی، منبر نگیرید و موعظه کنید دیگران رو، یا لااقل مخاطبتون رو در نظر بگیرید و بعد موعظه‌ش کنید و بلافاصله خودتون رو رو
لودویگ فوئرباخ و ایدئولوژی آلمانی، کارل مارکس، فردریش انگلس، گئورگی پلخانف، ترجمه پرویز بابایی، نشر چشمه، 1397، صفحه 16 و 17
«ارزش راستین و خصلت انقلابی فلسفه هگلی درست در همین جاست که یکبار برای همیشه ضربه مرگباری بر نهایی بودن تمامی فرآورده های اندیشه و کنش انسانی وارد آورد. حقیقت، که شناخت آن کار فلسفه است، در نزد هگل دیگر مجموعه ای از گفته های جزمی تام و تمام نبود که همین که کشف شدند، صرفا باید آنها را از حفظ کرد. حقیقت اکنون در فرایند خود ش
با خودم دارم اعمالمُ می‌سنجم و تهش متأسف می‌شم. از طرفی به خودم حق می‌دم، من دوره‌ی طولانی‌ای معتقد نبودم، طبیعی ه که در اون دوره به خوبی احکامُ رعایت نکنم، علارغم محافظه‌کار بودنم. از طرفی هم می‌گم الان که اوضاع خوبه، پس دوباره شروع کن به تقوا پیشگی، دوباره شروع کن به خودسازی. می‌خوام، اما انسانم، ضعیفم، از خدا دل و جرئت و شهامت می‌خوام.
و من یاد تو می‌افتم، یاد اون روز، یاد همین تقواپیشگی‌ات، چیزی که باعث شد بخوام بیشتر بشناسمت، چه ط
دیمپل‌ پلاستی (عمل جراحی چال گونه)
جای سؤالی نیست که وجود چال گونه تبدیل به یک ویژگی غبطه‌ برانگیز شده‌ که معمولا با جذابیت در ارتباط است.
اکنون راهی به‌نام دیمپل‌ پلاستی وجود دارد تا چال‌ گونه‌ای که همیشه می‌خواستید را، داشته باشید.
نتایج طبیعی و محافظه‌ کارانه‌ بدست‌ می‌آورد که گویی در تمام طول زندگی خود چال‌گونه داشته‌اید.
برای اطلاع بیشتر در مورد این روش همین امروز با مرکز ما تماس بگیرید.

ادامه مطلب
با دوستان گروه مطالعاتی مان از خانه خارج می
شویم که فاطمه بی هوا می گوید از اهالی سیاست خوشم نمی آید. بعد از مدتی تبدیل می‌شوند به
انسان هایی بدبین. به وضوح با او مخالفم به دلایل متعدد ولی می‌گذرم. 

بی دلیل می خندم و می گویم من اتفاقا وقتی بسیار
در عالم سیاست بوده ام و اتفاقا آن روزهایم از دوست داشتنی تر روزهایم بوده است؛
خیلی نور بود توی آن روزهای دانشگاه، انتخابات و ...

نگاهم می کند و برای اولین بار بی رودربایسی می
گوید: توبدبین نیستی ولی در
با دوستان گروه مطالعاتی مان از خانه خارج می
شویم که فاطمه بی هوا می گوید از اهالی سیاست خوشم نمی آید. بعد از مدتی تبدیل می‌شوند به
انسان هایی بدبین. به وضوح با او مخالفم به دلایل متعدد ولی می‌گذرم. 

بی دلیل می خندم و می گویم من اتفاقا وقتی بسیار
در عالم سیاست بوده ام و اتفاقا آن روزهایم از دوست داشتنی تر روزهایم بوده است؛
خیلی نور بود توی آن روزهای دانشگاه، انتخابات و ...

نگاهم می کند و برای اولین بار بی رودربایسی می
گوید: توبدبین نیستی ولی در
به نام خدا
تا به حال هویتم را در فضای مجازی تکه پاره می کردم و با هرتکه ای یک جایی بودم. دلابانوی بلاگفا و بعد بلاگ، مرضیه ای که در گروه دوستان جامعه الزهرا بود، مرضیه گروه همکلاسی های جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی، مرضیه ای که در گروه همکلاسی های سابق برقی بود و.... هرکدام تکه ای از من و هویت و زندگی ام را در بر داشت. اما این بار می خواهم با اسم خودم و با یک هویت یکپارچه در فضای مجازی و به تبع آن در فضای واقعی زندگی کنم.
به گمانم محافظه کاری شدیدم

من خودم مشکلم اینه که همیشه فکر میکردم مردها ابرقدرتن :)
فکر میکردم مردها فقط میخوان سکس کنن و فرار کنن.
برعکسه.
مرد ممکنه بخواد بخوابه با همه، چون اون بیچاره مخش تنوع طلبه. حتی دخترا هم ممکنه همینطوری بشن. الان خود من استرس دارم که وقتی اسم یکی بره توی شناسنامه م باید با بزرگترین وحشت زندگیم روبرو شم.

یعنی ما هم تنوع طلبی رو دوست داریم. ما هم حداقل استقلال و ازادی رو دوست داریم.

ولی قضیه اینه که مرد ممکنه علاقمند بشه. مردها اتفاقا زود علاق
طبقه بندی احزاب بر حسب گرایش های عقیدتی : 
لارنس لاول احزاب سیاسی را بر اساس عقاید و گرایش های عقیدتی آنها به صورت ٤ بخش تقسیم بندی نموده است: 
١- لیبرال ها : آنهایی هستند که در قسمت اعتدالیون قرار گرفته ، موافق تغییر  و تحول اوضاع بوده  و همچنین از وضع موجود نیز راضی  هستند ، از لحاظ گرایش عقیدتی احزاب ، در طبقه ((لیبرال)) قرار میگیرند. 

٢- محافظه کاران : آنهایی هستند که در قسمت اعتدالیون قرار گرفته ، از وضع موجود راضی بوده و همچنین مخالف تغیی

اگر از بیشتر مردم بپرسید که چه عواملی باعث عدم پیشرفت آنها می‌شود، می‌توانند فهرست بلند بالایی را نام ببرند. متاسفانه این فهرست در اکثر مواقع اشتباه است. به این علت که معمولا عوامل بیرونی زیادی را شامل می‌شود که این امر باعث می‌شود که افراد مشکلات واقعی شان را تشخیص ندهند.

آرمان: ترس از شکست خوردن، این ترس، قابل درک است. دائم فکر می‌کنیم که شکست چیز بدی است و به هر قیمتی باید جلوی آن را گرفت. بیشتر مردم این ترس را دارند بنابراین اصل ا
زمان دور یک میدان میچرخد برمیگردد سر جای اولش. این یک فرضیه ی  درجه یک است در مورد زندگی. هر کاری که کرده ای، باز هم تکرار خواهی کرد. گفتم «فرضیه»؛ پس قطعیت ندارد. اما جالب است. حالا این را نوشتم تا حضورش را حالا در زندگی ام ببینم: کاری که باید پانزده سال پیش میکردم و دلم میخواست نکردم تا الان بنشینم و پیگیرش شوم. یادگیری یک آمادگی برای پذیرش و یک محیط فکری مساعد میخواهد. گاهی هزینه ی رسیدن به این هر دو زیاد است: شاید یک دهه از زندگی، دست و پا زدن
یعنی یه وقتایی یه حرفایی مسئولین مملکت در کانادا به زبون میارن،

که من حس میکنم اتفاقا با وجود همچین تربیت هایی، که نتیجه ش این ادمها هستن، 
اقای Andrew Scheer
که عضو پارلمان هم هست

اتاووایی هم هست یعنی توی یه شهر بزرگ و با دیورسیتی بزرگ شده.

اومده گفته (همین چند ساعت قبل) که چرا gay ها (حتی نگفته همجنس گراها) باید اصلا حق ازدواج داشته باشن؟!
اونها امکان تولید مثل ندارن.

هرکس از شما بپرسه سگ چند تا پا داره
خواهید گفت 4 تا.

ایا اگه کسی بگه دم هم جز
نخست وزیر مستعفی انگلیس اعلام کرد پس از پایان کارش در دولت، به نمایندگی پارلمان این کشور ادامه می دهد.
به گزارش مهر، «ترزا می» نخست وزیر مستعفی انگلیس در جلسه پرسش و پاسخ مجلس عوام گفت قصد ندار از سیاست خداحافظی کند.

بر این اساس می پس از آغاز به کار نخست وزیر جدید انگلیس به نزد هم حزبی هایش در کرسی های پارلمان باز می گردد.

این در حالی است که اعضای حزب محافظه کار با سه طرح ترزا می در مورد چگونگی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا مخالفت کرده و سرانج
پنجشنبه 5 دسامبر 2019
سهام جهانی در پی امیدواری ها نسبت به توافق تجاری در محدوده سبز است.
جفت پوند/دلارآمریکا نزدیک به سطوحی است که از ماه می سال جاری شاهدش نبودیم.
سهام جهانی به دنبال گزارشاتی مبنی بر اینکه چین و آمریکا احتمالا نزدیک به توافق هستند و توافق برای سطحی از تعرفه ها برداشته می شود، معامله بالایی داشت. این روند باعث خوشبینی سرمایه گذاران شد و سهام S&P  0.60% معامله بالاتری داشت(تایمز مالی).
جفت پوند/دلارآمریکا روز گذشته تا سطح بالای 1.
چهارشنبه 11 دسامبر 2019
پیش بینی سنجش آرای YouGov کاهش اکثریت حزب محافظه کار است.
با توجه به گمانه زنی ها درموضوع تعرفه ها، سهام آسیا ترکیب می شود.
بازارها امشب ساعت 19 به وقت گرینویچ نشست فدرال رزرو را دنبال می کنند.
جفت پوند/دلارآمریکا شبانه با حرکت از بالای رقم 1.3200 به زیر 1.3120 پس از انتشار دور دوم و نهایی نظرسنجی عمومی YouGov، تحت فشار قرار گرفت. پیش بینی این سیستم این بود که حزب محافظه کار اکثریت بسیار پایینی را در مقایسه با دو هفته گذشته به دست خواهد
یک_ 
یک روز  از اواسط خرداد_ساعت حدودا 10 صبح
میخواسته برای روز گرم نوشیدنی جگر خنک کن بسازد،از نوع غیر معمولش. با اسپرسو، لیمو و آب گازدار. قهوه رقیق میشود، کف میکند، یخ‌ها داخل کف کِرِم رنگ میرقصند. او مینشید روی صندلی داخل بالکن، آفتاب هم روی پوستش...
اولین جرعه... خنک، جالب، کمی تند...
دو_
یک روز از اوایل بهار_ساعت حدودا 10 صبح
کافه‌ای در مرکز شهر تازه باز شده، به عنوان اولین مشتری‌ها حق انتخاب بیشمار میز را دارند و ته ته سالن، کنار کتابخانه‌
به نام خدا
تا به حال هویتم را در فضای مجازی تکه پاره می کردم و با هرتکه ای یک جایی بودم. دلابانوی بلاگفا و بعد بلاگ، مرضیه ای که در گروه دوستان جامعه الزهرا بود، مرضیه گروه همکلاسی های جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی، مرضیه ای که در گروه همکلاسی های سابق برقی بود و.... هرکدام تکه ای از من و هویت و زندگی ام را در بر داشت. اما این بار می خواهم با اسم خودم و با یک هویت یکپارچه در فضای مجازی و به تبع آن در فضای واقعی زندگی کنم.
به گمانم محافظه کاری شدیدم
کلا این زن احترام به زن، احترام به کودک، احترام به نژادهای مختلف، احرتام به انسان، احترام به همدیگه، همه رو برد زیر سوال و کلا نشون داد که کاناداییا خیلی وقتا همه کارهاشون ظاهریه، ظاهرا از اب و هوا میپرسن (خدا رو شکر توی بی سی این رو نمیپرسن) ظاهرا حالت رو میپرسن ولی ازت متنفرن.

بی سی مردمش ساده ن
برای همین بروز میدن

توی انتاریو نژادپرستی ده ها برابره،
ولی خیلی محافظه کارن و بروز نمیدن

خدایا شکرت ازونجا اومدم بیرون.

دلم برای این خانم
تمایل عجیب و غریب برخی آدمها به یاد کردن از مردگان، نشانی از میل مُردن در آنها دارد. نه حتماً، ولی بغرنجی حال عده ای، برغم برخی ویژگی های پابرجا مانند شیرینی خوری که نیز از ویژگی هایشان است، این حس و ظن را دچار ضعف نمی کند که مرگشان نزدیک نیست، و باز احتمال اینکه یکی از روزهای پیش رو خود را خلاص کنند نیز منتفیست. 
حال زمانه را عموماً نمی دانم. چون بسیار درباره ویژگی  هایی از جامعه ایرانی به یقین رسیدم: دروغگویی و محافظه کاری! در این صورت حما
بسیاری از سرمایه گذاران سعی می کنند سرمایه خود را در چند بخش مختلف قرار دهند تا اگر سرمایه شان در یک بخش دچار زیان شد بخش دیگر دارائی شان از بین نرود. به طور معمول سرمایه گذاران ریسک گریزند و نمی خواهند سرمایه خود را معطوف به یک مکان کنند، به همین علت است که با قرار دادن آن در بخش های مختلف سعی در حفظ سرمایه و کاستن ریسک در آن هستند. شاید مثال: تمام تخم مرغ های ات را در یک سبد نچین را شنیده باشید، این مثال در سرمایه گذاری بسیار پر کاربرد است و اشا
:small_red_triangle:جوانهای مومن #انقلابی تقریبا همیشه منتقد جدی تکرار بی‌محتوا و بی‌عمل حرف‌های رهبر انقلاب توسط مسوولین اجرایی و تقنینی و خطبای جمعه و ... بوده‌اند اما وقتی اکثر متنهای سخنرانی اتحادیه‌ها و سایرین مقابل رهبر انقلاب را می‌بینیم عمدتا یا تشریح وضع موجود کشور است یا تحویل دادن حرفهای رهبری به خود ایشان! بسیار کم می‌بینیم فعالین دانشجویی که به سبب فعالیت‌ها و ادعاها باید بتوانند #راهکار هایی برای وضع کشور در سطح خود ارائه دهد، ا
یکی از جذابیت‌های نوشتن برای من خودافشایی‌ه که باعث میشه بعد از نوشتن سبک بشم. خودم مطالب نویسندگانی که صریح، بی پرده و افشاگرانه می‌نویسن رو دوست دارم و تلاش می‌کنم اگه یه روزی نویسنده شدم منم بتونم صریح، بی‌پرده و افشاگرانه بنویسم. اما بعد از سال نود، کمتر صریح نوشتم. همیشه مجبور شدم به خاطر کار کردن توی تلویزیون، مشکلات و مسائل کاری رو توی دلم دفن کنم، سانسور کنم و ازشون بگذرم؛ در مورد مسائل شخصی هم به اقتضای زمانه محافظه‌کارتر ش
توجه متمرکز بر خود: توجه متمرکز بر خود از طریق بازخورد کاذب (القای توجه) با بهره گرفتن از ویبراتور مغناطیسی (برای مثال واید و همکاران، ۲۰۰۸) توجه آزمودنی به افزایش (یا کاهش) ضربان قلب، درجه حرارت و رطوبت پوست هدایت شد. 

سوگیری حافظه: سوگیری حافظه از طریق آزمون حافظه که در یک برنامه کامپیوتری طراحی شده است سنجیده شد، آن شامل فهرستی از لغات (مثبت، منفی و خنثی) می­باشد که به شرکت‏کننده ارائه و از شرکت­کننده خواسته می­شد که این فهرست را به خاطر
خب من هنوز یاد نگرفتم دختر بزرگ خانواده باشم؛ یا بهتره بگم فزرند ارشد!
این عید سومیه ک داداش نیست و ما در تلاشیم از خونه فرار کنیم ک جای خالیش تو ذوق نزنه. اما ما ک میدونیم نیست. امسال برخلاف سال های قبل حوصله مسافرت ندارم، ذوقشم ندارم. با اینکه امسال مقصد کاملا متفاوت و جدیده واسم. 
تا کی باید فرار کنیم؟
از خودم و بقیه شرمنده ام ک اعصابم اجازه رفتار درست رو نمیده. مثل آدم بزرگا رفتار نمیکنم. هنوز اونطوری ک باید بزرگ نشدم. هنوز وقتی اعصابم خورده
با عرض سلامی دوباره
مطلبی که قصد دارم در این پست بهش بپردازم مربوط میشه به یکی دیگر از مفاهیم شخصیت شناسی یعنی درون گرایی یا برون گرایی.
اصولا ما درون گرایی یا برون گرایی رو با صفاتی همچون منزوی بودن یا اجتماعی بودن. پرحرف بودن یا کم حرف بودن، ریسک پذیر بودن یا محافظه کار بودن می شناسیم.
همان طور که می دونید اولین بار این دو مفهوم رو کارل یونگ به کار برد، ولی او تعریفی روانشناختی از این دو مفهوم ارائه داد: اصولا گرایشات، علایق و دغدغه های ما یا
بسم الله الرحمن الرحیم- اقای جان رابرت
بولتون کیست- ایشان درسال 1948میلادی بدنیا امده است  و وکیل دادگستری بوده است وخودرا مفسر
سیاسی  میدانست ومشاور حزب جمهوری خواهان
وفرد حکومتی  ومشاور  امنیت ملی 
امریکا در27 مین دوره در سازمان ملل متحد بوده است ودر زمان جرج بوش  یک سمتی درامریکا است که زمانی مجلس سنا تعطیل
است به جای ان  فردی از طرف ریس جمهوری
انتخاب میشود که بجای سنا  با ریس جمهور
تعامل کند از همین جا بخوبی مشخص میشود یک پچاپلوس وبادمجا
لبخند مونا لیزا (Mona Lisa Smile) فیلمی سرشار از معنا و مفهوم است.  جولیا رابرتز به عنوان استاد تاریخ هنر در دانشکده ی ولزلی وارد می شود. جایی که یک انگشتر نامزدی به انگشت زنی جوان، بیش از تحصیل و آموزش درست و کامل، اهمیت دارد.
تمام سناریوهای این فیلم بی نظیر هستند.
لبخند مونالیزا بی تردید نسخه ی زن آزاد و متفکر، عاقل و منطقی، قدرتمند و مستقل است. جولیا رابرتز در نقش کاترین واتسن به شیوه ی سقراط، دختران را به چالش می کشد تا درباره ی همه‌ چیز پرسش کنند
از عصر انقدر اعصابم خرد شده، کارد بزنند خونم درنمیاد. چند ماه پیش یه پولی اومد توی حسابم. توی حیث و بیث بودم که کی این پول رو ریخته فرداش رفیقم سجاد که حسابدار یه شرکته زنگ زد گفت اشتباهی پول رو به حسابت ریختم و منم شماره کارتش رو گرفتم و پول رو برگردوندم. حالا امروز یکی از کسایی که توی همون شرکت بود رو دیدم و ازش پرسیدم از شرکت چه خبر که شروع کرد به گفتن یه ماجراهایی که هرچی می‌گذشت بیشتر خونم به جوش میومد. می‌گفت سجاد با مدیر داخلی رو هم ریختن
محصول کشور India
زبان فیلم Hindi
مدت زمان ۱۳۹ دقیقه
ژانر درام, عاشقانه
سال انتشار ۲۰۱۸
امتیاز ۸٫۳ از ۱۰
کارگردان Sajid Ali
بازیگران Avinash Tiwary, Tripti Dimri, Sumit Kaul, Abrar Qazi
خلاصه داستان : لیلا دختری با روحیه آزاد از خانواده‌ای محافظه‌کار است که به شدت به زندگی در حال حاضر اعتقاد دارد . قیس که یک بچه لوس و لوس است سرش را روی زمین می‌اندازد و عاشق او می‌شود . با این حال , خانواده‌های آن‌ها در حال جنگ بر سر مالکیت هستند که
ادامه مطلب
محصول کشور India
زبان فیلم Hindi
مدت زمان ۱۳۹ دقیقه
ژانر درام, عاشقانه
سال انتشار ۲۰۱۸
امتیاز ۸٫۳ از ۱۰
کارگردان Sajid Ali
بازیگران Avinash Tiwary, Tripti Dimri, Sumit Kaul, Abrar Qazi
خلاصه داستان : لیلا دختری با روحیه آزاد از خانواده‌ای محافظه‌کار است که به شدت به زندگی در حال حاضر اعتقاد دارد . قیس که یک بچه لوس و لوس است سرش را روی زمین می‌اندازد و عاشق او می‌شود . با این حال , خانواده‌های آن‌ها در حال جنگ بر سر مالکیت هستند که
ادامه مطلب
راهی سریع و بدون درد برای تغییر در اندازه، شکل یا فرم سطحی یک دندان، از طریق برداشتن مقداری از مینای دندان.
این روش یکی از محافظه کارانه ترین روش های زیبایی است. با استفاده از آن، نقایص کوچک دندانها حذف می شود و این به حذف پلاک از بعضی نقاط دندانها کمک می کند.
اما این روش جایگزینی برای روکش یا باندینگ نیست. اگر دندان به مقدار زیاد شکسته شده یا پر شده یا نقایص عمده دارد، این روش ممکن است کاربردی نداشته باشد .دندانپزشک در این روش با استفاده از فر
30 نوامبر 2017 در تصمیم گیریجک و آنجلا ازدواج خوبی داشتند. اتفاقات برایشان خوب پیش رفته بود. آنها در دانشکده ملاقات کردند اما تا بعد از فارغ التحصیلی آنها تاریخ نداشتند. پس از دو سال ملاقات ، آنها ازدواج کردند. آنجلا تا زمان تولد اولین فرزندشان کار کرد. سپس آنها با هم تصمیم گرفتند که آنگلا حتی اگر در کاری عالی امیدوار بود ، در خانه بماند. مشاغل جک نیز خوب پیش می رفت و آنها فقط به مشکلی که داشتند می توانستند با حقوق و دستمزد وی زندگی کنند. چیزها کمی
واقعا میترسم از آیندم :)
توی دوران نوجوونیم تصورم از الانم این شکلی نبود خدایی. زندگی خیلی شاخ، شاد و روی روال تری رو تصور می کردم. اما خب همیشه اون چیزی که می خوایم، نمیشه دیگه. تلاشم برای پیدا کردن کار هم نافرجام مونده :( خورد توی ذوقم واقعا با این موقعیت های شغلی و با اون سابقه هایی که میخوان. متهوع میشم از اینکه هنوزم نمی تونم به استقلال مالی برسم :|
هر چی که میگذره میفهمم چه تصورات آرمانی داشتم:) نه فقط از زندگی خودم، از همه چیز. کلا دنیای بزرگ
سلام
چند روزی هست که میخوام براتون بنویسم اما نمیدونستم از کجا شروع کنم. من دختری هستم 22 ساله، دختری که تا قبل از اتقاقی که میخوام براتون بگم هیچ ارتباطی با جنس مخالف نداشت. چند وقت پیش بخاطر موضوعی با آقا پسری که 24 سالش بود آشنا شدم. اوایل ارتباط رسمی بود. اون پسر مودب و محافظه کاری بود و سعی در حفظ حریم ها داشت و من دختری در اوج جوانی و احساسات.
دختری که تازه غریزه و تمایلاتش به جنس مخالف بیدار شده بود، بر حسب اتفاقی رابطه ما وارد فاز احساسی شد
طب مکمل و توان‌بخشی شاخه‌ای از پزشکی است که هدف آن ارتقای توانایی عملکرد و کیفیت زندگی افراد مبتلابه اختلالات فیزیکی یا معلولیت است. هنگامی‌که بیمار نیاز به عمل جراحی دارد، معمولاً به این دلیل است که اختلال آن‌ها از طریق درمان محافظه‌کارانه قابل درمان نیست و پس از جراحی، روند بازسازی شروع می‌شود.
تعویض لگن روش جراحی نسبتاً تهاجمی است که برای حذف مفصل ران بیمار (آرتریت) و جایگزینی آن با مفصل مصنوعی یا پروتز استفاده می‌شود. تعویض لگن معم
دیسک کمر مشکل آزار دهنده و دردناکی است که با چند حرکت ورزشی می توان این مشکل را بطرف کرد، در ادامه چند حرکت ورزشی برای بهبود دیسک کمر معرفی می شود.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، اگر شما از درد دیسک کمر رنج می برید، انجام یک سری تمرین برای درمان آن ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. به هرحال به یاد داشته باشید که عدم تحرک می تواند منجر به سفتی عضلات و کاهش گردش خون منجر شود که هر دو به طور بالقوه به کند شدن روند بهبود دیسک بیرون آمده (extruded)
-آه همین الان تایم استراحتم تمام شد!-
امروز بعد از پایان تست های فیزیک مقاله ای از مهشید حقیقت میخواندم که درباره کارآفرینی زنان در جهان صحبت کرده بود و واو! یخش هایی از آن واقعا الهام بخش است!
ما زن ها خودمان را محبوس یک سری کلیشه های تعریف شده ی اجتماعی کرده ایم یا شاید هم کرده اند! ، جسور بودن و dream big را یادمان ندادند ، ما باید همیشه کامل می بودیم ، مراقب رفتارمان ، پوششمان ، حتی خندیدنمان! می بودیم...زمین خوردن و دوباره قدرتمند تر برخاستن را
شرکت تولید DuPont که در شهر بوگوتا- کلمبیا قرار دارد و دارای قدمتی 216 ساله با ساختاری سنتی و محافظه کارانه به شکل دفاتر بسته جهت فعالیت و همکاری کارکنان می باشد .
این شرکت در سال 2018 تصمیم به تغییر کلی فرمت دکوراسیون اداری مجموعه خود گرفتند و به همین منظور گروه معماری Contract Workplaces را برای اینکار انتخاب کردند.
از آیتم های موفق و موثر در طراحی دکوراسیون داخلی جدید و مدرن این شرکت که توسط گروه طراحان داخلی انجام گردید می توان به بهره بردن از پارتیشن
تحمل ریسک و پرتفوی شخصی در الیمپ ترید: بسیاری از ما عاشق این هستند که سرمایه‌گذاری‌های خود را مدیریت کنند اما شروع کردن این کار در ابتدا می‌تواند سخت باشد. آیا در سهام، اوراق قرضه، قراردادهای آتی، کالاها یا املاک سرمایه‌گذاری کنیم؟
شما مطمئنا می‌توانید به هر کدام از انواع معاملات بپردازید اما اگر می‌خواهید ریسک خودتان را مدیریت کنید ابتدا باید تحمل ریسک خود را مشخص کنید.

برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کن
فیلم بلند داستانی شرلوک جونیور | باستر کیتون | فیلمنامه از کلاید براکمن، جوزف میچل و جین هاوه | ۱۹۲۴

نقد فیلم
ارزیابی: شاهکار

«سینما؛ کارخانۀ رویاسازی»
بعضی از دوستانم با کنایه‌ای حاکی از کم‌سوادی مرا
متّهم می‌کنند که تو در دوران کلاسیک مانده‌ای، و یا عدّه‌ای با محافظه‌کاری می‌گویند
که سلیقه‌ات تو را ناگزیر به سمت کلاسیک‌ها می‌کشاند. همان‌طور که از این توصیف‌ها
برمی‌آید، من یک سینه‌چاک سینمای کلاسیک هستم؛ امّا در این بین، بحث
سلام
دوباره من یکم از جردن پیترسن بگم. 
تو یکی از مصاحبه ها ازش پرسیدن که جناح راست همیشه میگه جناح چپ ها احمقن و جناح چپ ها میگن راستی ها نمیفهمن. کدوم درسته پس؟
اینم بگم که جناح راست - محافظه کار - Conservative شبیه اصول گرا های خودمونن، به لحاظ مذهبی خشک تر هستن و به تغییر نکردن معتقدن، با مهاجرت مردم به کشورشون راحت نیستن و ... 
جناح چپ، لیبرال، آزادی خواه، شبیه اصلاح طلب های خودمون هستن تا حدودی، میگن موسی به دین خودش عیسی به دین خودش تا وقتی به جا
"شکار" ممکن است جدید و بحث برانگیز باشد، اما داستانهایی درباره انسانهایی که بشرِ زنده را برای ورزش و تفریح شکار می کنند، در سینما چیز جدیدی نیست؛ چرا که در سال ۱۹۳۲ ما شاهد فیلم The Most Dangerous Game ساخته ایروینگ پیکل و ارنست بی شوودسک بوده ایم و تا به امروز تولید چنین آثاری وجود داشته که در آن ما شاهد شرور هایی هستیم که صفات انسانی را پاک از دست داده اند. در وقع شکار هم برداشتی آزاد از داستان کوتاه خطرناک ترین بازی می باشد. هر چند تصور و فرض نمی شود، ت

کتاب مقدس: انجیل، انجیل یوحنا: فصل اول: در ازل کلمه بود کلمه با خدا بود و کلمه خود خدا بود 2 از ازل کلمه با خدا بود. 3 همه چیز به وسیله او هستی یافت و بدون او چیزی آفریده نشد. 4 حیات از او به وجود آمد و آن حیات 5 نور آدمیان بود. نور در تاریکی می تابد و تاریکی هرگز بر آن چیره نشده است.

مطالب مرتبط:
نیچه و نقد مسیحیت
یهودیت محافظه کار و اصولگرا
سیر مطالعاتی یهودیت شناسی
تفسیر مسیحیت از خدا و انسان
نقش یهودیان در تحریف انجیل
تاریخ شکل گیری مسیحیت و تحر
ژانر : بیوگرافی , اجتماعی , کمدی
مدت زمان : ۱۲۵ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : ۷۲۰p Web-dl فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۱٫۱ گیگابایت محصول : انگلیس , ایتالیا , آمریکا ستارگان : Jonathan Pryce, Anthony Hopkins, Juan Minujin, Sidney Cole کارگردان : Fernando Meirelles لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
دو پاپ ، نام فیلمی بیوگرافی و کمدی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی فرناندو میرلس می‌باشد. داستان این فیلم در پشت دیوارهای واتیکان در جریان می‌باشد ، درباره‌ی پاپ بند
هفته گذشته را با هانریش بل( نان سالهای جوانی) و گراهام گرین(سفرهایم با خاله جان،باخت پنهان) به سر آورده بودم. گراهام گرین آدم را به سفر می برد در زمان...سفری با نور کم و اطلاعاتی کمی بیشتر...سفری دور و دراز تنها به شیدایی این پرسش که عشق چیست و کیست و ....ظالمان در زمین 
سفر بود اما گرسنگی روحیه من کاملا برطرف نمی شد. 
این هفته با عجله ای که داشتم نمی توانستم یک نویسنده جدید را امتحان کنم...محافظه کارانه سیندخت علی محمد افغانی را انتخاب کردم و با خود
رحمت اله خسروی، عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان
تعلیم و تربیت به عنوان یکی از قلمروهای علوم انسانی و اجتماعی نه تنها باید در میدان دانشگاه و محیط های آکادمیک عرض اندام کند بلکه باید در میدان جامعه نیز حضوری جدی داشته باشد. در حال حاضر این قلمرو در ایران عمدتا در حبس و حصار دانشگاه باقی مانده و به میدان جامعه  چندان ورود پیدا نکرده است. عدم ورودِ جدیِ تعلیم و تربیت و اهالی آن به جامعه باعث شده مولفه "آموزش" در انزوا قرار گیرد و دستخوش تحریف ها،
کتاب "والتر بنیامین؛ به سوی نقد انقلابی"نوشته ی
تری ایگلتون از جمله چند کتابی است که از نمایشگاه امسال ابتیاع کردم. ایگلتون،
نظریه پرداز ادبی نومارکسیست که برای فارسی زبانان چهره ای آشناست، هدف خود را از
نگارش این اثر تلاشی می داند در راستای دفاع از اصالت فکر انقلابی بنیامین در
مقابل تفاسیر محافظه کارانه. از این قرار برای ایگلتون، بنیامین نظریه پرداز
دموکراسی رادیکال است. پس التزام او در این پژوهش، برجسته سازی خطوط دگرگونی
انقلابی از دل م
آموزش تصویری افتتاح حساب PAYEER و نحوه کار
payeer یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که از آن می توان به عنوان یک حساب بانکی در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا استفاده نمود. با توجه به اینکه حساب payeer در بسیاری از سایت های کلیکی و کسب درآمد خارجی به عنوان یکی از متدهای پرداخت معرفی شده است و از طرفی با ایرانیان نیز مشکلی ندارد، به سرعت نزد ایرانیان محبوب گشته است.
البته payeer یک سیاست محافظه کارانه در قبال ایرانیان پیش گرفته است. به این شکل که به ایرانیان اجازه فعا
سلام
می خوام یه داستان کوتاه بگم و تجربه‌ای که ازش کسب شد. جایی خوندم در شخصیت انسان سه بعد وجود داره، بعدی که به خانواده ش نشون میده، بعدی که غریبه‌ترها می‌بینند و بعدی که فقط خودش میدونه! 
از بچگی از دوست و آشنا می‌گفتن من چقدر آروم و خون سردم، مرموز هم می‌گفتن یا بچه مثبت! در حالی که اینها بخشی از من هستند یا شاید تلقین محیط به من! ولی من خودم می دونم نه اون قدری مثبتم که اون ها فکر می کنن و نه اون قدری بی احساس و بی تفاوت، و بعدی از وجودم شی

یکجا نشینی، قانع بودن به وضع موجود، بی حالی و گوشه گیری، فقدان انگیزه برای رشد و پیشرفت، ترس از شروع کار جدید، خجالت از بیان موضع حق و ... نتیجه ای جز عقب ماندگی کشور و توقف در حرکت انقلاب اسلامی ندارد. آب را هم که می دانید اگر یک جا بماند، می گندد.
"محافظه‌کاری و اکتفای به آنچه که داریم و نداشتن همت و بلندپروازی در همه‌ی زمینه‌های فکر و فرهنگ، قتلگاه انقلاب است.۱۳۷۹/۱۲/۲۲"1
می خواهید به جایی برسید، بلندپرواز باشید و از فکرهای بزرگ و همت بلند
بسمه تعالیسالها پیش استادی در تهران داشتم که یک فرد تاثیر گذار در حوزه و یک مبلغ بین المللی شاخص بود. پستی در مورد حضور او در مادرید و تاثیر آن در عذرخواهی یکی از اسقف های مسیحی که رئیس 500 کلیسای مسیحی بود، را در وبلاگ خود، منتشر کردم. سالها بعد در قم چندسالی را در فقه و اصول شاگرد ایشان شدم. بیان ایشان و نبوغ علمی در تدریس فوق العاده بود. باز سالهایی گذشت تا چند روز پیش متوجه شدم، در انتخابات خبرگان تهران، نامزد شدند...الف: یک قاعده علمی داریم ک
از چهارشنبه، شروع به نوشتن کردم. هر روز به پیش نویس اینجا سر می زدم. بیشتر می نوشتم. اما تصمیم ندارم منتشرش کنم. حقایقی را نوشتم که از منتشر کردنشان طفره می روم. شاید هم اصلا کار درستی نباشد. در هر صورت این را می دانم که با روحیه ی محافظه کارانه ام جور نیست و انتشارش نوعی سنت شکنی به حساب می آید. پس همان طور در پیش نویس ها نگهش می دارم و بعد پاک می کنم اش. غرض خالی کردن آن حقایق تلخ روی کاغذی مجازی بود که حاصل شد و پست نهم را، طور دیگری آغاز می کنم. ا
بستن فاصله بین دندان ها، چه درمانی برای چه میزان فاصله ؟
به فاصله‌‌ی بین دندان‌های پیشین که بیش از 0.5 میلی‌متر باشد،‌ دیاستم می‌گویند. دیاستم در زبان یونانی به معنای از هم جدا بودن و فاصله است. فاصله‌ای که ممکن است بین دندان ها در هر جایی از دهان به وجود بیاید، اما بیشتر در دندان‌های قدامی بالایی و پایینی اتفاق می‌افتد. درصد وقوع این فاصله در بین دندان های قدامی بالا 14.8 و در بین دندان های قدامی پایین 1.6 است. با این که عده ای از افراد به فاص
انواع روش دبریدمان زخم
۴. دبریدمان  مکانیکی با استفاده از روش‌های آبیاری ، hydrotherapy ، مرطوب و خشک و یک تکنیک خراشیده شده‌است . این روش مقرون‌به‌صرفه است ، می‌تواند به بافت سالم آسیب برساند و معمولا ً دردآور است . لباس‌های مرطوب به خشک در وضعیت مراقبت طولانی‌مدت توسط ارزیابان این ایالت ، به خاطر گزینه‌های موجود در لباس مراقبت از زخم پیشرفته ، اخم می‌کنند . این نوع آرایش برای از بین بردن بافت زه‌کشی و مرده از زخم‌ها استفاده می‌شود . لباس
خوش‌بختانه یا متاسفانه، علوم، علوم تجربی‌در واقع، آن‌چنان در پارادایم حاکم حل شده‌اند، که به ندرت می‌توان ساختاری یافت که پارادایم‌های دیگر را پذیرفته باشند. پارادایم امروز علوم، پارادایم لاجیکال پوزیتیستی‌ست، حالا کمی این‌ور، یا آن‌ور.
علوم‌انسانی اما جولان‌گاه تمام کاستی‌های [هر چند اندک و این‌جا دریا شده‌ی] پارادایم پوزیتیویستی هستند. پارادایم‌های روان‌شناسی هنوز دد حال نزاع هستند و پارادایمی توان عرَ اندام آنچنانی ندار
دبریدمان زخم چیست؟

دبریدمان مکانیکی شایع‌ترین نوع دبریدمان جراحی است . بافت ناسالم با نیروی حرکت می‌کند.
انواع دبریدمان مکانیکی عبارتند از: آب‌درمانی . این روش از آب برای شستن بافت‌های قدیمی استفاده می‌کند . این می‌تواند شامل حمام کردن , درمان دوش , یا سرنگ و لوله کاتتر باشد .
لباس مرطوب . گاز مرطوب به زخم اعمال می‌شود . پس از خشک شدن و چسبیدن به زخم , از لحاظ فیزیکی حذف می‌شود که بافت مرده را از بین می‌برد .
ای . یک لایه پلی استر نرم به آرام
اون روز خیلی سرد بود 
اون قدر که دور چشم هام اشک جمع شده بود 
آسمون و درخت ها رو محو می دیدم شبیه دوربینی که از فوکوس خارج شده
قلبم غمناک می زد 
آرزو می کردم کاش همونجا زمان متوقف می شد 
غم عجیب رسیدن به چیزی که قراره به زودی از دست بره 
من اون پرنده ی بی بال بودم که سقوط می کرد 
و خودشو انداخته بود روی شونه ی تو 
تو کسی بودی که روزگاری در نوجوانی عاشقانه یا شیفته دوستش داشتم و می خواستمش و در سال های بعد رفیقانه همراهش شدم 
پرواز من فقط سقوط بود
مشکلی که من روانا اینجا دارم،

و با توجه به اینکه سه سال تمام هم خونه ای داشتم (بیشتر از دوازده تا)،
و با توجه به اینکه توی دو شهر اون هم غرب کامل و شرق زندگی کردم،
و به شهر سومی دائما رفت و امد داشتم،

اینه که

خیلی زیاد نسل اولی هست که براتون توی پست قبل گفتم.

یعنی:
تشریفاتیه به شدت، توخالیه. پوچه ولی همین تشریفات نمیذاره که اون قسمت پوچ بودن خیلی به چشم بیاد.
کانادا عین نوکر انگلیس میمونه.

سیستمش سوشال دموکراسی هست که همون کمونیستیه دروا
بسم‌الله...
سلام!
+
مدت‌هاست نوشته‌های این‌جا پیش‌نویس، باقی می‌مانند و منتشر نمی‌شوند ولی این بار غم دارم. غم خودش را از گوشه‌ی دل‌م پخش کرده و الان رسیده به آخرش. غم دل‌م را گرفته و پر از تجربه‌ی احساسات جدیدم.

دی‌روز صبح بلند شدم برای نماز صبح. با حواس جمع و پرت و در حالتی از سکر شیرینی خواب سحر. از دی‌شب‌ش گوشی را چک نکرده بودم و روی حساب شلوغی و حواس‌پرتی این چند وقت گفتم نکند قراری چیزی را فراموش کرده باشم. اینترنت گوشی را روشن کر
رفع چین و چروک صورت

چروکهای ناشی از افزایش حرکات عضلات صورت دسته اول از نظر پاسخ به لیزر در درجه بعد قرار دارند اگر چه بهبودی کلینیکی در از

بین بردن چروک صورت به طور کلی بین 50 تا 80% می باشد ولی در گروه اخیر بایستی در صورت لزوم روشهای دیگر از بین بردن

چین و چروک صورت همراه لیزرتراپی بکار برده شود.

هر چند که بیشتر بیماران تمایل به انجام و روشهای محافظه کارانه در ارتباط با پوست صورت دارند ولی گاه لازم می شود که قبل از

عمل لیزرلیفتینگ پ
دارم فکر میکنم که چرا معنی "خود" بودن برای ما انقدر بد جا افتاده است!؟فکر کنید به تمامی انسان ها هر گونه نقدی با هر لحنی وارد کنیم و بگوییم "من اینم، عیب هر کس رو تو صورتش می گم"،فکر کنید با آدم های اطراف خود به بدترین و بد اخلاق ترین شکل ممکنه رفتار کنیم و انتظارمان این باشد: "من همینم و کسی مجبور نیست من رو تحمل کنه. هر کسی خوشش نمیاد بره خوب"، فکر کنید بدون اینکه کسی از ما نظری بپرسد، درباره رفتار و پوشش و طرز زندگی او شروع به نظردهی کنیم و خیلی ه
خدایا!
به علمای ما مسئولیت
و به عوام ما علم
و به مؤمنان ما روشنایی
و به روشنفڪران ما ایمان
و به متعصّبین ما فهم
و به فهمیدگان ما تعصّب
و به زنان ما شعور
و به مردان ما شرف
و به پیران ما آگاهی
و به جوانان ما اصالت
و به اساتید ما عقیده
و به دانشجویان ما نیز عقیده
و به خُفتگان ما بیداری
و به دینداران ما دین
و به نویسندگان ما تعهد
و به هنرمندان ما درد
و به شاعران ما شعور
و به محقّقان ما هدف
و به نومیدان ما امید
و به ضعیفان ما نیرو
و به محافظه‌ڪاران ما گ
معلم درباره قانون القای الکترومغناطیسی فارادی و قانون لنز و صحبت می‌کرد و از ارتباطش با جامعه بشریت گفت ارتباط جالب و عجیبیه. تعریف این قانون به این صورته که هرگاه شار مغناطیسی که از یک مدار بسته می‌گذره تغییر کنه؛ در اون نیروی محرکه الکتریکی القا میشه که اندازه اون با اندازه تغییرات شار متناسبه. (نفهمیدید؟ عیب نداره ما هم به زور فهمیدیم :) به زبان ساده یعنی اینکه هر گاه تراکم خطوط میدان مغناطیسی گذرنده از یه حلقه تغییر کنه؛ اون حلقه برای م
چندی قبل در صف صندوق دندانپزشکی یکی از بیمارستان های قم که متعلق به سپاه است ایستاده بودم. نوبت جوانکی شد. صندوقدار گفت یک میلیون و دویست هزار تومان!برق از سه فاز جوانک پرید. گفت یک میلیون و دویست؟! چه خبره؟! صندوقدار گفت خب بیمه تکمیلی نداری همینه دیگه! جوانک خیلی هم نه، کمی عصبانی شد و گفت آخه این چه مملکتیه که بیمه اش هم برای پولدارهاست و ما بدبختها چون پول نداریم باید هی بدبخت تر بشیم، اتفاقا بیمه باید برای ندارها باشه!
پاسداران عزیز هم حضو
دانلود سریال Mrs America با لینک مستقیم
فصل اول سریال Mrs. America با کیفیت عالی
قسمت 4 فصل اول قرار گرفت
دانلود سریال Mrs America
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام فیلم : Mrs. Americaلینک IMDB : کلیکژانر فیلم : بیوگرافی , تاریخی , دراممحصول کشور : USAبازیگران : Cate Blanchett , Elizabeth Banks , Rose Byrne , Uzo Adubaکارگردان :سازندگان : Dahvi Wallerتاریخ انتشار : 2020امتیاز : 7.7تعداد ارا : 15بالاترین امتیاز : 10.0کمترین امتیاز : 1.0زمان فیلم : ساعت و دقیقهرده بندی سنی : TV-MA
خـلـاصــــه داسـتـا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها